צריך עזרה?

02-6734334

אימוני קרב מגע

"קרב מגע" הנה תורת לחימה ישראלית המבוססת על רפלקסים בסיסיים הקיימים אצל כל אדם, במהלך קורסי הקרב מגע אנו עוברים תהליך בו אנו משפרים את אותם הרפלקסים. תורת הלחימה התפתחה בישראל בתקופת קום המדינה ובתחילת דרכה נקרא קפא"פ ונלמדה בעיקר בהגנה. לאחר יסוד צה"ל היא הותאמה לרמה של כל חייל, ושמה שונה ל"קרב מגע".

 במהלך השנים "אזרחה" תורת הלחימה קרב מגע ונכנסה לשירות בקרב יחידות אבטחה רבות ומגוונות ואף בקרב הציבור הכללי המעוניין לשפר את יכולות ההגנה עצמית שלו. יסודותיו של הקרב מגע הנם קרבות רחוב ולא קרבות בזירה כמו אומנויות לחימה אחרות. זאת הסיבה שתורת לחימה זו מתאימה הרבה יותר ללוחמה בטרור והגנה עצמית. 

  

ב "קליבר 3" ישנם מספר אולמות קרב מגע מצוידים ומאובזרים במיטב הציוד הנדרש לאימון קרב מגע, מדריכי הקרב מגע שלנו, הם מומחים בתחומם עם שנים רבות של ניסיון באימוני כוחות משטרה, צבא וכיתות כוננות.
 

במהלך קורס הקרב מגע ב"קליבר 3" ילמדו המשתתפים להתמודד עם סוגים שונים של מצבים ואיומים, היכולים להופיע בכל רגע נתון בסיטואציות שונות בחיי היומיום שלנו.

 מאחר שקרב מגע מתקשר רבות לתחום של לוחמה בטרור, אנו חושבים כי אין מקום מתאים יותר ללמוד תורת לחימה זו מאשר מפיהם של אנשים שעוסקים כל חייהם בתחום האבטחה והלוחמה בטרור, ומאמנים מאות רבים של אנשי ביטחון בתחום זה.

 - למה אתם צריכים את זה?

כיום לצערנו יש מקומות שמפחיד להסתובב לבד ולא לכולם יש נשק. אנחנו מבטיחים לכם שתוך כמה שעות אתם תהיו מסוגלים להגן על עצמכם הרבה יותר ממה שהיתם לפני שהגעתם אלינו. כמובן שאנחנו לא מבטיחים שתהיו אלופי העולם בקרב מגע ולא רמבו.

- למי זה מיועד?

האימונים מותאמים לכל הגילאים! ואף מומלצים לכל הגילאים.

קרב מגע זו שיטת לחימה פרקטית לכל גיל, בשיעור אחד תוכלו ללמוד כמה מהלכים פשוטים ביותר אשר יכולים להציל את החיים שלכם,
ובנוסף זו פעילות מהנה ומגבשת לכל קבוצה של חברים ואף כבילוי משפחתי.
הזמינו עוד היום אימון .

 הזמן עכשיו

Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp