צריך עזרה?

0000

לכל אחד יש את אותם חפצים שהוא מעוניין לשמור עליהם במקום סגור. כל אחד צריך מקום בו הוא יודע כי הוא יכול להחביא כמה דברים ולשמור עליהם בתנאים אופטימליים. כך שאין כל ספק כי מתחם כספות שמורות ומאובטחות הוא מוצר שיש לו לא מעט ביקוש. הרי הרבה פעמים לשמור בבית מרגיש לנו, בצדק, בתור פיתרון פחות בטוח משורה של אלטרנטיבות אחרות. מתחם כספות שמורות הוא מקום בו אתם יכולים להניח את הפריטים החשובים עבורכם באופן כזה שירגיש לכם בטוח במידה הגבוהה ביותר שאפשר. מדובר על מקום לו יש כמה מערכות הגנה מתקדמות, כך שאנחנו בטוחים כי תוכלו למצוא את עצמכם ולראות כיצד אתם מרגישים מוגנים באמצעות כל אחת משכבות ההגנה שמוצעות לכם.

מה מערכות האבטחה שלנו כוללות

בראש ובראשונה הכספת עצמה:

הכספת היא המקום בו אתם יכולים להניח את החפצים שאתם מעוניינים שאנחנו נהיה אמונים על שמירתם. מטבע הדברים אנחנו מקפידים על כך שהכספות יהיו עשויות באיכות גבוהה, שיאפשרו לכם לשמור על החפצים שלכם באמצעות קוד שאותו רק אתם תכירו וכן הלאה. הכספת מותאמת לצרכים שלכם. במידה ואתם צריכים לשמור על פריט גדול במיוחד, יש לנו את האפשרות לזה, אם אתם מעוניינים לשמור על כמה פריטים קטנים, יש לנו אפשרויות נוספות וכן הלאה. כלומר, אל תפסלו את האפשרות פשוט כי אתם מרגישים שיש לכם יותר מדי דברים גדולים לשמור עליהם, אלא רק להיפך.

המערכת ההגנה הראשונה:

אנחנו עושים כל מאמץ כדי לשמור על המתחם במידה הגבוהה ביותר שאפשר. אנחנו משקיעים הרבה מאוד מאמץ במערכת ההגנה הראשונה על ידי הנחה של דלת סגורה היטב ועל ידי הקפדה על כך שמערכת ההגנה הראשונה תהיה מאובטחת במידת האפשר באופן בו היא בנויה .

המערכת השלישית היא המצלמות שמונחות באתר במעגל סגור: אנחנו מקפידים על רישות של האתר במצלמות שיעבירו לנו כל העת את כל המידע שאנחנו צריכים, כל הזמן, בשידור חי. כך אנחנו יכולים לדעת בדיוק איפה אנחנו עומדים והאם יש בעיות בנקודות מסוימות ומה אנחנו יכולים לעשות כדי למנוע אותן. מדובר על מערכת שנצפית כל הזמן על ידי תצפיתנים ומאבטחים שפשוט יודעים מה קורה עם הציוד שלכם בכל רגע נתון.

המערכת הרביעית, היא מערכת האבטחה עצמה: הכספות שלכם מוגנות פשוט משום שיש צוות של מאבטחים שנמצא שם כדי להגן על הציוד שלכם. כדי להבטיח כי הוא נמצא בידיים טובות כל הזמן. אנחנו עושים הכל כדי לשים לב לכך ועל מנת לדאוג שהפריטים שהפקדתם בידיים שלנו בביטחון, יהיו שמורים בצורה הטובה ביותר.

לשאלות נוספות אנחנו כאן

אם יש לכם שאלות נוספות ואם אתם עוד מתלבטים, זה בסדר גמור. אנחנו כאן כדי לענות על השאלות שלכם וכדי לתת לכם את הביטחון שאתם צריכים להרגיש. לכן, עבור שאלות נוספות, אנחנו כאן. כדי לעזור לכם וכדי להיות בצד שלכם פשוט לאורך כל הדרך.

Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp